Erbain kolye-erbain yüzük
ümmüsübyan ,çörek otu macunu

Cin Musalaltı Ve Çözümleri

Cin Musalaltı Ve Çözümleri
  • 05 Eylül 2019, Perşembe 15:46

Bu cinler insan vücudunda daha çok, kasıklarda saklanırlar. Sırasıyla ensede, diz kapak altlarında, sol kol altında, Beden sahibini bazen ateşlendirirler, bazen sol kolu uyuştururlar ve ağrı verirler. Genelde sabah kalkınca sol kolda uyuşukluk olur. Kişinin sol tarafında bulunmalarının asıl sebebi kalbin orada bulunması ve kişiyi kalbi olarak sıkıntıya sokarak ibadetten ve güzel şeylerden uzaklaştırıp, sapıkça şeyler yapmasını sağlamalarıdır. Eğer kişi, sabahları çok zor uyanıyorsa, namazlarda çok vesvese oluyorsa, abdest anında akla hayale gelmeyen vesveseler geliyorsa, eşiyle çok şiddetli geçimsizliği varsa, eşinin yüzünü bir anda değişik görüyorsa, gözleri kan çanağı gibi kırmızıysa, sol kolda uyuşmalar oluyorsa, bunlar o kişide cin musallatı olduğunun delilleridir. Eğer gece geç vakitlerde yorgun uyanıyorsa, banyoda, tuvalette çok uzun kalıyorsa, ani sinirlenmeleri varsa, yatakta çok sağa sola dönüyorsa, uykuda dişlerini gıcırdatıyorsa, eşine karşı sebepsiz soğuksa, bir anda kendini kaybediyorsa, bir anda kramp şeklinde ağrı giriyorsa, bir anda uyku basıyorsa, iki ayrı insan gibi farklı kişilikler sergiliyorsa, mutlak surette bu o kişinin bedenin içinde cin olduğunu gösterir. Onlar Hiç acele etmezler, çok sabırlıdırlar. Kedi, köpek ve yılan olarak görülürler. Eğer uykuda yılan sokuyorsa köpek kovalıyorsa . Uykuda sık ihtilam oluyorsa...
Gece boyunca sıkılıyorsa, sebepsiz yere üzülüyorsa, ikindi vaktinden sonra sıkıntıların artıyorsa?
Uykuda dişlerini sıkıp gıcırdatıyorsa, ağlıyorsa, çığlık atıp bağırıyor.
Yüksek yerden düşüyormuş gibi rüyalar görmek... a- Uykusuzluk sorunu yaşamak, hayattan lezzet alamamak...
c- Ürkeklik hali, sebebsiz sıkıntılar gelmesi ve göğsünde daralmalar hissetmek...
d- Vesveseler gelmesi, rahatlamak adına kötü alışkanlıklara yönelmek, İslam?dan uzaklaşmaya başlamak, Kuran okurken veya yanında okunurken sıkıntı basması...
a- Enseden gelip yayılan bir baş ağrısı, el ve ayaklarda karıncalanma tarzında uyuşmalar ve bazen bu uzuvlarda geçici felce benzer durumlar olması..
b- Davranış bozuklukları, gereksiz ve çabuk sinirlenme ve sinirin çabuk geçmesi...
düşüncelerde tutarsızlıklar, intihar düşüncesi...
d- Arkadan takip ediliyor hissini algılamak, ürkeklik, korku...  Dalgınlık ,unutkanlık,uykusuzluk ve uyandığında dinlenmiş olarak kalkamamak...
f- Hayatındaki çoğu şeyin olumsuz seyretmeye başlaması, özellikle ev içerisinde (çocuklarda dahil) aile bireylerinde sıkıntılar,huzursuzluk, bereketsizlik, geçimsizlik...)
g- Vücut organlarının herhangi birinde tıbben çözülemeyen ağrı ve rahatsızlıklar hissetmek. Bazen bu ağrıların vücutta dolaşması... Tıbbi olmayan kalp ve tansiyon rahatsızlıkları, eklemlerde ağrı ve yorgunluk, ateş basması, ağırlık çökmesi ve gözlerde donukluk, vücutta halsizlik,cinsel sorunlar yaşanması...  Yumuşak mizaclı bayanlarda sebebsiz sıkıntıyla beraber ağlamalar vs...

1. Uzun süre sağa sola döner uyuyamaz. Ancak iyice dinlendikten sonra uyuyabilir.
2. Sebepsiz yere üzülür, gece boyunca sıkılır durur.
3. Bazı insanları gördüğünde , onlardan çok sıkılır. Sanki bir yerden yardım beklerde, o yardımı göremez.
4. Çok korkunç rüyalar görür
5. Rüyasında kedi, köpek, kurt, tilki, aslan, inek ve fare gibi tuhaf tuhaf hayvanlar görür.
6. Görülen korkunç rüyalar genellikle ya karanlık yada alaca karanlık bir ortamda bir ortamda geçer.
8. Uykuda çok ağlar, çok güler veya çığlık atar.
13. Garip insanlar görür. Mesela Siyah çok kısa veya çok uzun boylu gibi.
15. Uyandığında kendini toparlaması zor olur bir süre uykunun ağırlığı üzerinde devam eder.
16. Uyanırken çok zor uyanır. 
* Sebepsiz baş ağrıları.
* İbadet etmekte ve Allah'ı zikirde zorlanma ( Büyü yapılmış olan birisi vardı kendisi camide müezzinlik yapıyordu. Başkasına yapılan sihir yanlışlıkla kendisine gitmiş tavuk kendisine yedirilmiş ve göğüs tarafına köpeğin birisi pençelerini geçirmişti. Öyle sıkı yapışmıştıki Camide müezzinlik yapan o zat besmeleyi çekemiyordu.)
* Beyin yorgunluğu
* Kasılma ve çabuk sinirlenme
* Tembellik
* Herhangi bir uzuvda doktarların bulamadığı bir ağrı veya sancı. 
Yerde fare gibi koşuşan siyah karaltılar görüyorsa, karanlıktan korkuyorsa, arkadan biri beni takip ediyor korkusu varsa, biri tarafından devamlı gözetleniyor hissine kapılıyorsa, namazlarda arkasında biri varmış gibi hissediyorsa, kâfir cinler tarafından gözetleniyor demektir. Uygun zaman kollayıp mutlak surette müsait bir anda içine girme yollarını arıyorlardır. Devamlı zaman kollarlar. Üzgün ve ümitsiz anlarında “fırsat bu fırsattır” deyip saldırırlar. Daha çok ani şok anlarında, yani aşırı sevinç ve aşırı korku anlarında, kişinin savunma metopolizmalarının en zayıf olduğu anlarda kişiye müptela olurlar. Çok sabırlıdır ve hiç vazgeçmezler. Cinlerden uzak olma yolları.Esma-i erbain ve Allah Resûlün'e  salâvat getirilir. Kur'ân'ı açıp sesli olarak evde dinlediğiniz zaman evdeki cinlerin rahatsız olup uzaklaşmasını sağlarsınız.

Cinlerin etkisinden kurtulmak için her dua veya muska kullanılmaz. cinler yazılmış ayetlerden fazla etkilenmezler. Onların da üzerinde korunma tılsımları ve zırhları vardır. İnsanların yaptıkları muskalardan etkilenmemek için.Büyücülükte ve sihirde insanlardan çok ileri safhalardadırlar, bizden söylemesi….müracat edeceğimiz tek korunma erbain-i idrisiyedir


Onlarda aynı bizim gibi bizim evlerimizde yaşarlar. Evlerde yaşayanların adına AHMAR denir. Akşam ezanı okunduktan sonra onların dünyası ile bizim dünyamız iç içe geçer. Ayet-i Kerimelerde de sabittir. Bir sürü surede bahsedilir. Cinler aynı bizim gibi yaşarlar. Hıristiyan olanları, Musevi olanları, Ateist olanları, Müslüman olanları vardır. Erkekleri-dişileri vardır. Çocukları olur, aynı bizim gibi ürerler. Mesela çocukları enteresandır, kırk yaşına kadar anne sütü emerler. En az dört yüz, dört yüzeli, en fazla da iki bin sene üç bin sene hatta Ad kavminden bu yana yaşayanları bile vardır. Çok hızlı hareket ederler. Peygamber Efendimiz doğduktan sonra yavaş yavaş iç bölgelere yani sulak yerlere yerleşmeye başlamışlardır. Dağlarda yaşayanları da var. Suda yaşayanları var. Havada uçanları var. İşte AHMAR dediklerimiz evlerde yaşarlar.
Kimlere musallat olurlar? 
Genellikle tek başına yaşayanlara musallat olurlar. Mesela uzun süre kullanılmamış evleri sahiplenirler. O evlere perili ev dermelerinin sebebi budur. Uzun süre kullanılmazsa hemen o eve yerleşirler. Hani ahşap binalar oluyor ya, köhne evler, genelde oralarda yaşarlar. Müslüman olanları da insanlara zarar vermemek ve kendileri zarar görmemek için tavanlarda durur. Müslüman olanları da Müslümanları diğerlerine karşı korurlar, savaş verirler.
Evlerde nerelerde konuşlanırlar? 
Yatak odasında pek olmazlar. Onların yaşam bölgeleri tuvaletler ve banyolardır. Mutfaklarda da olabiliyorlar. Sıcak su filan dökmeyin der ya büyükler, sıcak su çocuklarına zarar verir, onları yakar. 

 

C

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ

TAZİYELER

tümü
yukarı çık