Erbain kolye-erbain yüzük
ümmüsübyan ,çörek otu macunu

Büyü Belirtileri

Bu sohbetimizde herkesin gözlemleri ile rahatça bir sonuca ulaşabileceği 19 farklı büyü belirtisine yer verdik. Burada ifade edilen belirtilerin en az 3 veya 4 tanesinin görülmesi halinde büyü yapıldığına kanaat getirilebilir. İşte pratik olarak tespit edilebilen büyü belirtileri

Büyü Belirtileri
  • 05 Eylül 2019, Perşembe 14:36

Bu sohbetimizde herkesin gözlemleri ile rahatça bir sonuca ulaşabileceği 19 farklı büyü belirtisine yer verdik. Burada ifade edilen belirtilerin en az 3 veya 4 tanesinin görülmesi halinde büyü yapıldığına kanaat getirilebilir.

İşte pratik olarak tespit edilebilen büyü belirtileri:

1. belirti

Ellere hakim olamama

Büyüye maruz kalan kişi ellerine bir türlü hakim olamaz. Ya elinde tespih, anahtarlık gibi bir eşya taşır ya da süreklilik gösterecek biçimde el hareketleri yapar. Üstelik kişinin daha önce bu tarz alışkanlıkları da yoktur.

Bazen kişi evde eline aldığı bir eşyayı farkında olmadan işyerine kadar götürebilir. Zira kişinin elleri çoğu zaman istem dışı hareket eder.

Alyansını devamlı olarak çevirmek, parmaklarındaki eklemleri çatırdatmak, eline kalemini veya gözlüğünü alarak konuşmak en bariz büyü belirtileridir.

2. belirtisi

Kapalı alan fobisi

Kendisine büyü yapılmış kişi kapalı alanlarda kalamaz.  Devamlı açık havaya çıkma eğilimi içindedir.

Bazen dışarı çıkan kişi amaçsızca yürümeye başlar. Farkında olmadan çok uzun mesafeler yürüyen kişiye nereye gittiği sorulduğunda çoğu zaman kendisi de mantıklı bir cevap verememektedir.

3 belirtisi.

Uyku düzeninde bozukluk

gece geç vakitlere kadar yatakta kıvranıp durma veya geceleri sebepsiz yere uyanıp bir daha uyumama büyü belirtisidir.

Özellikle kara büyüye maruz kalan kişi güzel bir uykuya adeta hasret kalmaktadır. Kişi devamlı olarak uyuma isteği duymakta fakat uyumak için yatağa girdiğinde bir türlü uyuyamamaktadır. Uyurken sarsıntı geçirme ve sık sık yataktan düşer gibi olma da büyüye işarettir.

4. belirtisi

 En kaliteli ayakkabılar dahi kendisine büyü yapılmış kişinin ayağında sadece birkaç ayda yıpranarak giyilemez hale gelir.

5. belirtisi

Kulağı çınlamak, gaipten sesler işitmek

Birisinin kendisine seslendiğini zannetmek, kulağının içinde uğultular hissetmek ve ara sıra çan sesine benzer sesler işittiğini zannetmek büyü belirtisidir.

Kendisine ayırma ya da soğutma büyüsü yapılmış kadınlar sık sık ağlayan bebek sesi duyarlar. Aynı şekilde rüzgarsız bir günde sanki rüzgarın esintisini duyuyor gibi olmak da büyü işaretidir.

6. belirtisi

Bebekler elimden hiçbir şey almıyor

Üzerinde büyü olan bir şahıs en güzel oyuncakları ya da bebeklerin en sevdiği yiyecekleri dahi bebeklere uzattığında bebekler bunları almamakta ve geri çekilmektedir. Çünkü bebeklerdeki iç ses, büyüyü hemen fark etmekte ve doğal bir dedektör gibi büyüyü algılamaktadır. Büyüye maruz kalan kişi bu eşyayı bebeğin tanımadığı bir yabancıya verdiğinde bebek elini uzatmaktan çekinmeyecek ve eşyayı alacaktır.

7 belirtisi

Yoğun stres hali ve kimi ruhsal değişimler

Büyüye maruz kalan kişilerde şu gibi ruhsal değişimler gözlemlenmektedir:

Ani şekilde sinirlenmeler görülür. Tartışma gerektirmeyen konularda bile sevilen kişilerle şiddetli münakaşalara girilir.

Kişi büyük bir yalnızlık korkusu duyar. Yalnız kaldığında hemen bir arkadaşını arayıp yanına gelmesini ister.

Sürekli takip edildiği endişesine kapılır. Bir çift gözün devamlı kendisini takip etdiğini hissetmektedir.

Olaylar değerlendirilirken sürekli olarak olumsuz taraflar görülür, umut etmek neredeyse unutulur.

Daha önce kıymet verilen arkadaşlar artık aranmaz olur, vefa duygusu çok zayıflar.

8. belirtisi

Büyü kişilerin konuşmasını hem içerik hem de söyleyiş bakımından bozmaktadır. Büyülenmiş kişi bir türlü zihnini toparlayıp mantıklı bir konuşma yapamamaktadır. Ayrıca bazı sesler ve kelimeler uygun telaffuz edilmemekte hatta kısmi kekemelikler ve dilde pelteklik dahi görülebilmektedir.

9. belirtisi

Kuran-ı Kerim okunan yerde duramamak

Büyülenmiş kişiye sirayet eden, büyü Kuran okunur okunmaz kişiyi etkilemeye başlar. Kişinin bir an önce o ortamdan uzaklaşması için kişiye baskı yapar. Kişi de üzerindeki büyünün tesiri ile orayı terk etmek için büyük bir çaba içine girer.

10. belirtisi

 

Her şeyi unutuyorum, paramı harcadığım yeri bile

 

Unutkanlık, büyünün en yaygın bilinen belirtilerinden biridir. Ancak bu unutkanlık normal unutkanlıklardan daha baskın ve etkilidir. Zira kişi bazen gömleğini giymeden üstüne ceketini alabilecek kadar dalgın hale gelebilir. Günlük yaşamda yaptığı birçok şeyi unutma, yaşamındaki eski planlı programlı hayatı sürdürememe, faturaları ve ailesi ile ilgili önemli durumları hatırlamama büyü belirtilerinden sadece birkaçıdır.

Bazı mağdurlar paralarını bile nereye harcadıklarını bilmezler.

Büyülenmiş kişi bu nispette yoğun bir unutkanlık ile mücadele ederken bazen geçmiş dönemde yaşanmış bir olayın devamlı hatırlandığı durumlar da yaşanmaktadır. Çocukluk ya da ilk gençlik döneminde yaşanan bir hadise defalarca kişinin zihninde dönüp dolaşıp tekrar yer edinmekte fakat kişinin kendisi de bu durumun neden gerçekleştiğini anlayamamaktadır.

11. belirtisi

Saçlarla fazlaca oynama ve saçı farkında olmadan çekme

Özellikle erkekler büyülendikleri zaman saçlarıyla oynama eğilimi içine girerler. .

12. belirtisi

Evcil hayvanların garip tavırları

Evcil hayvanlar da tıpkı bebekler gibi büyüyü hemen fark etmektedir. Evcil hayvanlar, üzerinde büyü olan kişiye karşı normal davranışlar sergileyememektedir. Ya kişiye karşı çok saldırgan olunmakta ya da kişiden çok fazla korkulmaktadır.

13. belirtisi

Eleştirilere karşı sert tepkiler vermek

“Senin üzerinde büyü ya da nazar olabilir.” cümlesini duyan normal bir kişi karşıdaki kişinin sözlerinin doğru olup olmadığını kafasında şöyle bir tarttıktan sonra duruma göre makul bir cevap verir.

Gerçekten büyüye maruz kalan kişi ise bu sözü duyar duymaz köpürmeye başlar. Ağzına ne gelirse söyler. O kadar kırıcı bir tavır takınır ki karşıdaki kişiyi bu sözü söylediğine pişman eder.

 

Büyülenmiş kişi sadece büyü mevzusunda değil hayatın diğer alanlarında da çok fazla kibir sahibi olur. Bencillik ve başkasını küçük görme büyülenmiş kişinin karakteristik özellikleri sayılabilir. Çok az insanda ise büyülendikten sonra silik bir kişiliğe bürünür

14. belirtisi

Büyülenmiş kişinin görüntüsü aynalarda farklı yansır

Ancak aynadaki görüntü kırılmalarını sadece büyüye maruz kalan kişi fark edebilir.

15. belirtisi

Rüyada sık sık vahşi hayvanların saldırısına uğradığını görür

Büyülenmiş kişilerin en sık gördüğü rüyalar vahşi hayvanlar tarafından saldırıya uğradığını görme biçimindedir. Kurt, kaplan ve ayı gibi hayvanların kendisine saldırdığını rüyasında gören kişiye büyü yapılmış demektir

16. belirtisi

Nefesin zayıflaması

büyülenmiş kişinin nefesi normal bir insanın nefesinden çok daha zayıf olmaktadır.

17. belirtisi

Temizlik takıntısı

Ellerini devamlı yıkama, bir defa sabunlama yerine defalarca elleri sabunla yıkayıp tekrar durulama, gün içinde birkaç defa banyo etme, ev temizliğini yaparken yapılan temizliği bir türlü içine sindirememe

18. belirtisi

Büyü, kişinin yazı stilini çok büyük ölçüde bozmaktadır. Büyüye maruz kalmadan önceki yazı tarzı ile büyüye maruz kaldıktan sonraki yazı tarzı arasında çok ciddi farklılıklar vardır.

Kendisine büyü yapılan kişi çok yavaş yazmaya başlar ve yazı çirkin bir hal alır. Özellikle büyü kişinin oran algısını bozduğu için şahıs harflerin büyüklüğünü ayarlamakta zorlanacaktır.

19. belirtisi

Burası ne kadar da kasvetli bir ortam, üstelik bu koku da ne böyle?

Bazı durumlarda büyü kişilere değil mekanlara yapılır. Yani bir yer büyülenerek o ortama giren herkes etkilenmeye çalışılır. Eski dönemlerde saraylarda kimi odalar büyülenir, böylece ülkede iç karışıklıklar çıkarılırdı. Günümüzde de özellikle ailevi meselelerle ilgili yapılan büyülerde kişiye yönelik büyülerden ziyade mekana yönelik büyüler tercih edilmektedir.

büyü yapılmış mekanlarda kişinin ruhuna sıkıntı veren ve kişiyi boğan bir hava vardır. Çürümüş meyve kokusuna benzeyen  tarif edilemeyen bir koku duyulur.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ

TAZİYELER

tümü
yukarı çık